Voditelj prodaje (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo proaktivnu i komunikativnu osobu s višegodišnjim iskustvom u vođenju prodaje koja će biti odgovorna za upravljanje i organiziranje prodaje STYLE DOOR-a.

Opis posla:
- ostvarivanje planova prodaje
- povećanje prodajne mreže u Hrvatskoj
- vođenje pregovora i pronalazak novih klijenata
- praćenje i analiza kretanja na tržištu s ciljem predlaganja i provođenja odgovarajućih prodajnih strategija
- procjena razvojnih potreba i podržavanja realizacije razvojnih planova
- izgrađivanje trajnih partnerskih odnosa s klijentima i pronalazak najboljih rješenja kako bi oni bili što zadovoljniji
- rad na puno radno vrijeme
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- rad na neodređeno
- stalna primanja
- ugodnu radnu atmosferu
- nagrade i poticaje za ostvarene rezultate
- mogućnost edukacije
- službeni auto 24/7, službeni telefon i laptop
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- višegodišnje iskustvo u prodaji
- iskustvo u rukovođenju
- izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
- samostalnost i predanost prema radu
- B kategoriju vozačke dozvolu
- SSS, VŠS ili VSS

Prijave šaljite putem 'Brze prijave' ili na mail [email protected] s naznakom 'Prijava za posao voditelja prodaje'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola