Voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.06.2019.

AGRANA-STUDEN Grupa se sastoji od deset operativnih "joint venture" kompanija koje su osnovale AGRANA Grupa i STUDEN Holding, odgovorne za trgovinu, preradu i distribuciju šećera i posebnih šećera. Ovo strateško partnerstvo omogućava AGRANA-STUDEN Grupi da bude pouzdan dobavljač kristalnog šećera i drugih proizvoda proizvedenih u grupi na tržištima jugoistočne Europe. Šećer, pod zaštitnim znakovima AGRAGOLD i STUDEN-AGRANA, dio je tradicije i kvalitete proizvodnje iz grupe AGRANA-STUDEN.

Tvrtka AGRAGOLD d.o.o. u Hrvatskoj, sa sjedištem u Zagrebu posluje od 2002. godine. Agragold d.o.o. bavi se na hrvatskom tržištu distribucijom šećera, glukozno-fruktoznog sirupa, jestivih ulja proizvedenih u proizvodnjama grupe, kao i distribucijom drugih prehrambenih proizvoda. Zbog povećanog obujma poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motiviranu osobu za radno mjesto „Voditelja prodaje“ sa sjedištem u Zagrebu. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dolje navedene uvjete, pozivamo vas da se prijavite.

VODITELJ PRODAJE (m/ž)

Opis posla:
  • Prodaja prehrambenih proizvoda trgovačkim lancima i prehrambenoj industriji,
  • Organizacija i vođenje prodaje,
  • Pregovaranje s kupcima, izrada ugovora i praćenje realizacije ugovora,
  • Praćenje naplate i provedba naplate potraživanja,
  • Izrada planova prodaje sukladno strategiji Grupe,
  • Razvoj strategije i realizacija prodajnih ciljeva,
  • Održavanje i unapređenje odnosa s postojećim i potencijalnim kupcima,
  • Suradnja s direktorom društva i redovito izvještavanje direktora,
  • Izrada izvještaja za potrebe Grupe.
Uvjeti:
  • VSS – Ekonomski fakultet,
  • Višegodisnje iskustvo u prodaji prehrambenih proizvoda od čega najmanje 5 godina na rukovodećoj razini,
  • Sposobnost vođenja prodajnog tima,
  • Poznavanje pozitivnih propisa u lancu opskrbe hranom,
  • Proaktivnost, motiviranost, ambicioznost i visoka razina odgovornosti,
  • Izražene organizacijske, komunikacijske, koordinacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti,
  • Sklonost timskom radu.
Jezici:
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, dodatno kao prednost je poznavanje njemačkog jezika.
IT vještine:
  • Word, Excel, Power Point, Outlook i Internet.
Vozačka dozvola:
  • B kategorija
Šta nudimo:
  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Suradnja puna izazova;
  • Velika mogućnost trajnog usavršavanja i napredovanja.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uvjete navedene u natječaju i zainteresirani ste za posao molimo da nam Vašu prijavu, životopis i motivacijsko pismo, pošaljete putem donje Brze prijave. Rok za slanje prijava je 10.06.2019. godine.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obavješteni u roku od 5-7 dana od zatvaranja natječaja. Nepotpune i neblagovremene prijave nećemo uzimati u razmatranje.