Voditelj prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.12.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Veleprodaja ribe Dnevni Ulov d.o.o. traži kandidate za poziciju
VODITELJ PRODAJE U ZAGREBU.

Opis posla:
- unaprijeđenje poslovanja s postojećim te pronalaženje novih kupaca i kanala prodaje na tržištu Zagreba
- održavanje poslovnih odnosa sa svim sudionicima u poslovnom procesu
- prodaja proizvoda na tržištu Zagreba
- kontinuirano zalaganje za povećanje profitabilnosti i optimizaciju troškova
- odgovornost u vođenju cijelokupnog procesa distribucije robe
- nadziranje rada skladišta i stanja zaliha
- sudjelovanje u odlukama o veleprodajnim cijenama i uvjetima prodaje

- neto plaća: 8.500kn
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- motiviranost i pozitivan stav
- dobre komunikacijske vještine
- prednost je iskustvo rada u području veleprodaje ribe ili drugih proizvoda kratkog roka trajanja
- obavezno je poznavanje procesa prodaje, tržišta i ključnih kupaca, znanje kalkulacija i iskustvo u HORECA kanalima
- iskustvo u vođenju timova
- aktivno poznavanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije i aktivni vozač
- informatička pismenost

Pozivamo zainteresirane kandidate koji odgovaraju uvjetima natječaja da se prijave i pošalju svoj životopis putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]

Napominjemo kako ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno