Voditelj operativnog poslovanja (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
15.11.2018.

Cammeo Franšiza d.o.o.
Bartola Kašića 70, 31000 Osijek

www.cammeo.hr

VODITELJ OPERATIVNOG POSLOVANJA (m/ž)
(Zadar)

Cammeo je vodeći domaći brend i sinonim za profesionalan, siguran i povoljan prijevoz. Od 2006. godine pa do danas Cammeo je od male obiteljske tvrtke izrastao u korporaciju koja danas posluje u tri države i 30 gradova u regiji, te godišnje preveze 10 milijuna putnika.

Kažu da smo radoholičari, no mi samo volimo to što radimo i vjerujemo u kvalitetu i profesionalizam i upravo zato smo i uspješni i u potrazi smo za visokomotiviranom osobom za rad u dinamičnoj atmosferi na neodređeno vrijeme.

Zbog širenja poslovanja tražimo dodatne kadrove!

Opis posla:

  • organizacija, nadzor i kontrola poslovnice (poslovnih procesa i rada zaposlenika u uredu i vozača)
  • nadzor nad pravovremenom naplatom potraživanja
  • svakodnevna komunikacija sa zaposlenicima na svim razinama
  • upravljanje timom te organizacija uloga, aktivnosti, procesa, u svrhu unaprjeđenja ostvarenih pojedinačnih i timskih rezultata
  • odgovornost za ostvarenje zadanih prodajnih planova poslovnice
  • odgovornost za kontinuirani razvoj, usavršavanje znanja i vještina svih zaposlenika u poslovnici, akvizicija novih klijenata, te održavanje poslovnog odnosa s postojećim klijentima i poslovnim partnerima
  • zadužen za listu lokalnih partnera i dobavljača
  • odgovoran za upravljanje prihodima i troškovima podružnice
  • daje prijedloge za povećanje poslovanja
  • redovno izvještavanje prema Upravi društva
Uvjeti:
  • SSS/VSS/VŠS, sa barem 2 godine iskustva u vođenju većeg broja ljudi
  • napredno korištenje MS Office-a (s naglaskom na Excel)
  • izvrsne komunikacijske vještine, profesionalno i odgovorno ponašanje
Kompetencije koje čini razliku

Naš idealan kandidat je visoko motivirana osoba koja želi u kratkom roku svojim znanjem i zalaganjem napredovati unutar korporacije i ostvariti adekvatna financijska primanja.
  • izvrsne interpersonalne vještine (komunikacijske i socijalne)
  • timski duh i spremnost na suradnju
  • sposobnost komunikacije sa svim tipovima osobnosti
  • visoko razvijene organizacijske i analitičke vještine
Što nudimo:
  • dinamično i ugodno radno okruženje
  • korektan odnos poslodavca
  • mogućnost napredovanja unutar sustava
  • dodatni bonus vezan za rezultate poslovanja

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i želite biti dio kreativne i dinamične okoline, pošaljite nam svoju molbu i životopis na e-mail: [email protected]
ili se prijavite Brzom prijavom.

Odabrane kandidate za daljnji proces ćemo obavijestiti u kratkom roku o sljedećim koracima u procesu zapošljavanja. Svim ostalim kandidatima se zahvaljujemo na interesu i prijavama za natječaj.