Voditelj održavanja (m/ž)

Mjesto rada:
Petrinja
Rok prijave:
11.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtkom Gavrilović danas upravlja deveta generacija obitelji Gavrilović. Upravo po tom dugom obiteljskom naslijeđu tvrtka Gavrilović jedinstvena je u Hrvatskoj i među rijetkim je takvim obiteljskim tvrtkama u svijetu.

Za naš uspješan tim tražimo:

VODITELJA ODRŽAVANJA (m/ž)
sektor Održavanja
- jedan izvršitelj-
Mjesto rada: Petrinja

OPIS POSLA:
• organizacija i optimizacija rada djelatnika sektora Održavanja
• održavanje strojeva i zgrada poštujući sigurnost, kvalitetu i troškove
• izrada troškovnika i idejnih nacrta razvoja tehničkih i tehnoloških rješenja
• izrada studija isplativosti rekonstrukcije objekata i tehnološke opreme
• kontrola praćenja ispravnosti mjernih instrumenata tehnološke opreme, te izrada prijedloga za aktivnosti unapređenja
• određivanje budgeta i praćenje troškova unutar planiranog razdoblja
• uspostavljanje i održavanje suradnje sa vanjskim kooperantima
• praćenje promjena unutar zakonske regulative, kao i trendova na tržištu struke
• osiguravanje kontinuiranog razvoja i edukacije djelatnika
• suradnja sa ostalim sektorima / službama unutar kompanije
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS, VŠS, VSS – usmjerenje elektrotehnika, elektroenergetika, strojarstvo i/ili srodna usmjerenja
• poželjno najmanje 3 godine iskustva na rukovodećim i/ili sličnim poslovima
• znanje rada na računalu (MS Office)
• poželjno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika

Ako ste organizirani, samostalni i proaktivni sa izraženim vještinama rješavanja izazovnih situacija, te ujedno volite timski rad, pošaljite nam svoj životopis najkasnije do 11.06.2017.g. na kontakte u nastavku:

- Gavrilović d.o.o., Gavrilovićev trg 1, 44250 Petrinja (za sektor Upravljanje ljudskim potencijalima)
- e-mail: [email protected]
- fax: 044/811-024

Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine