Voditelj odjela podrške prodaji (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti:
• Organizacija odjela, poticanje radne učinkovitosti, razvoj znanja i kompetencija članova tima
• Organizacija, koordinacija i nadzor kamionske isporuke robe – definiranje idealne rute dostave
• Naručivanje robe od članica Grupe i/ili vanjskih dobavljača u skladu sa prodajnim aktivnostima
• Upravljanje zalihama na skladištu – kurentna i nekurentna roba, te praćenje praznih paleta
• Koordinacija isporuke robe na temelju inputa prodaje
• Kreiranje lista za otpremu (Picking list) i dostava istih u Logistiku
• Zaprimanje narudžbi i slanje ponuda
• Podrška kupcima pri definiranju narudžbi, specifikacija i reklamacija
• Kreiranje tehničkih uputa i savjetovanje kupaca
• Upravljanje ugovorima s dobavljačima koji su dogovoreni i potpisani na razini Grupe.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS, VSS
• Iskustvo na poslovima prodaje, podrške prodaji i logistike
• Iskustvo u vođenju manjeg tima ljudi
• Izvrsno poznavanje MS Office paketa, prednost poznavanje SAP-a
• Znanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost znanje dodatnog stranog jezika
• Kolegijalni pristup i timski duh
Što nudimo?
• Moućnost rada u međunarodnoj, stabilnoj i inovativnoj tvrtci sa jasnom misijom
• Izazovnu radnu okolinu i mogućnost za potpuni razvoj karijere
• Atraktivna primanja u skladu sa zahtjevima tržišta

JESMO LI VAS ZAINTERESIRALI?

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da se prijavite putem linka za 'Brzu prijavu' najkasnije do 15.07.2021.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro