Voditelj odjela Održavanja strojeva i opreme (m/ž)

Jedna smo od najvećih tvrtki u proizvodnji i prodaji pekarskih i slastičarskih proizvoda u Hrvatskoj. Trenutno imamo više od 850 zaposlenih, maloprodajni lanac od 70 vlastitih prodavaonica, a naši su pekarski proizvodi prisutni u svim većim trgovačkim lancima.
Nastavljamo širiti svoju poslovnu mrežu, a put rasta želimo prijeći zajedno s tobom!
Posvećeni ljudima, bilo da je riječ o našim zaposlenicima ili kupcima, stvorili smo dinamično okruženje sigurno za daljnji razvoj ne samo tvrtke nego i svake osobe u sklopu tvrtke.
Njegujemo kulturu prihvaćanja različitosti i vjerujemo da je to najbolji način postizanja svojih maksimalnih potencijala. Upravo zato ti i možemo ponuditi osobni razvoj i mogućnost napretka u organizaciji.

Čekamo te u motivirajućem, dinamičnom i izazovnom radnom okruženju unutar kojega možeš razvijati svoje potencijale te steći nova vrijedna znanja i iskustva.

Mjesto rada:Zagreb

Opis posla:

  • organiziranje rada odjela održavanja
  • osiguravanje preventivnih i interventnih popravaka strojeva i opreme
  • organiziranje kontrolnih ispitivanja
  • komunikacija s dobavljačima i vanjskim partnerima
  • optimalizacija procesa održavanja
  • briga o potrebnim rezervnim dijelova na zalihama
  • planiranje i briga o troškovima u segmentu održavanja
  • uredno vođenje dokumentacije

Uvjeti:

  • VSS tehničkog smjera
  • najmanje 10 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • izvrsno poznavanje MS Office alata
  • znanje engleskog jezika
  • razvijene komunikacijske vještine
  • organizacijske vještine
  • fleksibilnost i orijentacija na suradnju
  • spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Što nudimo:

  • sigurna i redovna primanja
  • ugovor na određeno s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno
  • plaćene dodatke za rad noću, nedjeljom i praznikom
  • plaćene troškove javnog prijevoza
  • isplata božićnice, uskrsnice, regresa
  • bonus za realiziranu preporuku kandidata
  • rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
  • edukaciju i razvoj vještina

Svoj životopis možete poslati slijedeći link za prijavu ili e-mailom na [email protected].

Čekamo Vas!
Vaš Pan pek