Voditelj odjela (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vrtni centar Flora za svoj odjel maloprodaje traži kandidata za poziciju:

VODITELJ ODJELA (m/ž)
jedan izvršitelj

Mjesto rada: Zagreb

Očekivani početak rada: studeni 2021.

Opis posla:
- Pregovaranje i kontakt sa dobavljačima / kupcima
- Savjetovanje kupaca i prodaja proizvoda
- Briga o izgledu prodajnog mjesta
- Preuzimanje i slaganje robe
- Naručivanje robe
- Vođenje brige o zalihama i otpisima
- analiza tržišta i konkurencije
- Izrada kalkulacija
Posebne pogodnosti:
Zauzvrat vam nudimo:
- motivirajuće radne uvjete u okruženju na kojem prepoznajemo timski rad, ali i kvalitete pojedinca
- rad u dinamičnoj okolini, ugodnu atmosferu, visokokvalitetne uvjete rada
- ugodno radno okruženje u mladom i motivirajućem timu
- radno vrijeme: ponedjeljak - subota
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo:
- Potrebna stručna sprema: VŠS / VSS (Agronomskog usmjerenja)
- Odlično poznavanje asortimana roba u Vrtnom centru
- Dobro poznavanje rada na računalu i MS Office programskog paketa
- Minimalno dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i aktivno upravljanje vozilom
- Izvrsno poznavanje engleskog jezika
- Predanost i točnost u poslu

Ako se želiš priključiti našem timu i pronašao si se u toj ulozi, pošalji nam svoju prijavu i životopis najkasnije do 27.11.2021. godine, putem e-maila na adresu: [email protected] s obaveznom naznakom radnog mjesta u subject-u ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine