Voditelj odjela hrane i pića / F&B manager (m/ž)

Mjesto rada:
Solin / Split
Rok prijave:
04.11.2019.

[Solin / Split]

Opis posla:
  • organizacija cjelokupnog rada konobara,vođenje tima
  • upravljanje produktivnošću zaposlenika u objektu
  • sudjelovanje u slaganju cjenika i jelovnika
  • educiranje konobara i provođenje redovnih treninga osoblja radi bolje i profesionalnije usluge
  • održavanje sanitarnih i sigurnosnih standarda i procedura (HACCP)
  • komunikacija i koordinacija s kuhinjom i odjelom prodaje
  • rukovodenje nabave i redovito provodenje inventure
  • kontrolira troškove restorana i barova prema planiranom budžetu
Uvjeti:
  • SSS/VSS KV/VKV
  • znanje engleskog jezika
  • znanje rada na računalu (osnovno)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • 5 godina radnog iskustva
  • uslužnost i gostoljubivost, fleksibilnost, prilagodljivost, točnost, brzina, spretnost, timski rad, koperativnost, pouzdanost i odgovornost
  • usmjerenost na cilj i gosta, tolerancija na stres, organiziranost, kreativnost, poštivanje ljudi i pravila
  • postavljanje zadataka, upravljanje konfliktima, vrednovanje različitosti, donošenje odluka, proaktivnost

Nudimo mogućnost brzog napredovanja.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom, najkasnije do 4.11.2019.