Voditelj nabave (m/ž)

Mjesto rada:
Istarska županija
Rok prijave:
06.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova:
• Izrađuje planove nabave
• Radi na unapređenju poslovnih odnosa s postojećim dobavljačima
• Prikuplja i obrađuje ponude te sukladno procedurama, politici i planu nabave, sklapa ugovore o nabavi robe
• Pronalazi nove, povoljnije dobavljače te povećava kvalitetu nabave
• Daje stalne i točne informacije o stanju na tržištu, dostupnosti proizvoda i trendovima
• Priprema redovne izvještaje i analize za Upravu u vezi s nabavom
• Provjerava kvalitetu isporučene robe.
• Vođenje i upravljanje nabavom
• Koordinacija cjelokupnog procesa nabave po standardima firme
• Nabava proizvoda
• Kontaktiranje dobavljača i vođenje pregovora i priprema ugovora za podpisivanje
• Odgovornost za robu i stanje skladišta, organizacija isporuke
• Praćenje zaliha
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ili minimalno 300 ECTS bodova
• Minimalno 2 godine iskustva u odjelu nabave
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Izvrsno znanje rada na računalu
• Vozačka dozvola B kategorije
• Visoko razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
• Visoka razina organiziranosti i odgovornosti

Uz ponudu potrebno je priložiti sljedeće:
• Kratak životopis
• Domovnica ili rodni list – kopija
• Kopija svjedodžbe

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili poštom na:

Butan plin d.o.o.,
Ulica rijeke Dragonje 23,
Novigrad
„NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO“
n/r Odjel ljudskih resursa.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine