Voditelj marketinga (m/ž)

Mjesto rada:
Tisno / Zagreb
Rok prijave:
18.04.2022.
Plaća:
od 1 062 € do 1 593 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo iskusnu osobu sa željom za radom u odjelu marketinga luksuznog eko resorta koja se želi pridružiti našem brzo rastućem timu na poziciji

VODITELJ MARKETINGA (m/ž)

OPIS POSLA:

• osmišljavanje i provođenje kreativnih kampanja
• planiranje, provođenje i analiziranje svih marketinških aktivnosti kampa
• predlaganje aktivnosti za razvoj odnosa s gostima, CRM aktivnosti i lojalnosti
• svakodnevna suradnja i korespodencija s domaćim i stranim turističkim agencijama i partnerima
• aktivno praćenje i analiza trendova na turističkom tržištu
• pravovremena koordinacija i komunikacija s ostalim odjelima kampa
Posebne pogodnosti:
ŠTO NUDIMO:
• stimulativna primanja
• puno radno vrijeme s mogućnošću zaposlenja za stalno
• edukacije i mogućnost napredovanja
• početak rada odmah
• osiguran smještaj, zajednički prostor dijeljen s dvije osobe i 2 obroka dnevno
• neto plaću 8.000 – 12.000kn
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• stručna sprema: VŠS/VSS ekonomskog, turističkog smjera ili srodnog područja
• 3+ godina rada na istim ili sličnim poslovima u odjelu marketinga, hospitality industrije s naglaskom na kampove i resorte
• poznavanje i razumijevanje društvenih mreža
• aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poželjno poznavanje tržišta luksuznih hotela/resorta/kampova

VJEŠTINE:
• izražene komunikacijske, organizacijske i prezentacijske vještine
• orijentiranost na pružanje visoke razine usluge i usredotočenost na detalje
• prepoznavanje i postavljanje prioriteta
• fleksibilnost i dobro upravljanje vremenom
• poznavanje rada na računalu i MS Office
• spremnost na putovanja i sezonski rad na lokaciji
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine