Voditelj marketinga i webshopa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.05.2020.
Plaća:
od 1 327 € do 1 725 € neto  (Kalkulator plaće)

MODEPACK je specijalizirani proizvođač ambalaže koju izvozi na 25 svjetskih tržišta, uz ukupni udio izvoza u poslovanju od 84%.

Prateći razvoj naše proizvodnje - širenje kapaciteta za proizvodnju eCommerce i sigurnosne ambalaže, počinjemo se pripremati za nove izazove koji su ispred nas.

Uz vrhunske proizvode koji su prioritet tvrtke, veliku pažnju posvećujemo zadovoljstvu djelatnika i pozitivnoj atmosferi unutar cijelog sustava.

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave za radno mjesto:
- Zagreb -

Opis posla:

  • Svjesni činjenice sa smo i dalje tvrtka manjega formata u kojoj se odjel marketinga tek formira, tražimo osobu koja će biti sposobna odrađivati više različitih poslova iz toga odjela. To su: izrada priprema za tisak naših proizvoda (Adobe Illustrator), vođenje i razvoj novog webshopa (WooCommerce), formiranje sadržaja i upravljanje društvenim mrežama i ostalim promotivnim kanalima među kojima je i newsletter (MailChimp), organizacija poslovnih sajmova i sudjelovanje na istima.
  • Voditelj marketinga i webshopa prije svega treba biti proaktivan i samoinicijativan. Želja za usvajanjem novih znanja i vještina treba biti na jako visokom nivou. Radna disciplina, upravljana znanjem i organizacijskim sposobnostima činiti će ovaj posao ugodnim za sebe i okruženje. Profesionalan pristup poslu uz jasno definiranje strategija i ciljeva (zajedno sa ostalim voditeljima odjela) osigurati će budućnost tvrtke stabilnom i uspješnom.
  • Brzorastuća smo tvrtka, preko 30% godišnje. To je dobro, ali često uzrokuje i stresne situacije koje traže smirenost i profesionalno vođenje prema rješavanju problema.
  • Uz sve gore navedeno, voditelj marketinga i webshopa treba aktivno sudjelovati i svojim znanjem doprinositi razvoju poduzeća zajedno sa svim ostalim voditeljima odjela.

Uvjeti:

  • Visoka stručna sprema.
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Pokazivanje inicijative i entuzijazma u radu. Proaktivnost.
  • Napredno znanje engleskog jezika, poželjno znanje dodatnog stranog jezika.
  • Poznavanje rada na računalu – Microsoft Office programi, Adobe Creative Suite (naglasak na Adobe Illustrator)
  • Interes za digitalnim platformama s naglašenim interesom za područje e-trgovine.
  • Sposobnost formiranja sadržaja za društvene mreže: Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube.
  • Odlične organizacijske sposobnosti. Timski duh.
  • Visoka razina motivacije i energije.

Što nudimo:

  • Rad u tvrtki dokazanoj na svjetskom tržištu.
  • Rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju.
  • Mogućnost učenja i profesionalnog razvoja.
  • Plaća (neto): 10.000 – 13.000 kn.
  • Uz fiksnu plaću nudimo i stimulacije na plaću sukladno uspjesima.
  • Službeno vozilo (za službene i osobne svrhe), nakon 1 godine rada.
  • Računalo, tablet, mobitel i sl.
  • Fleksibilno radno vrijeme.
  • Ugovor na neodređeno vrijeme.