Voditelj marketinga i prodaje oglasnog prostora (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
10.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- asistent u kreiranju marketinških aktivnosti - kreiranje promocija, oglasa i press materijala
- administracija sadržaja na društvenim mrežama
- komunikacija s kupcima i fanovima te pripremu marketinških izvještaja za principale
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje slijedeće:
- SSS,
- minimalno godinu dana radnog iskustva u području marketinga
- napredno poznavanje MS Office paketa
- iskustvo rada na društvenim mrežama, poznavanje terminologije i trendova u tom području
- poznavanje marketinških termina
- spremnost na rad u timu, ali i odgovornost kod samostalnih poslova
- poznavanje ideje (poželjno i rad) s loyallty programom za kupce (mailing, SMS, newsletter, kreiranje ponuda)
- uredna, pristojna osoba koja ima interesa razvijati se u gore navedenoj domeni

Klijent nudi:
- stalan posao, ugovor o radu na određeno vrijeme od 1 godine uz probni rok od 3 mjeseca
- neto plaća od 4.000,00kn do 6.000,00kn (ovisno o iskustvu kandidata) + plaćen prijevoz
- mogućnost povećanja plaće sukladno razvoju djelatnika
- benefiti: povremeni bonusi prema rezultatima poslovanja, Božićnica, mobilni telefon i drugi

Uvjeti:
- napredan rad u MS Office paketu (MS Word, Outlook, Excel, Power Point)
- iskustvo u izradi prezentacija (Power Point)
- iskustvo u korištenju e-mail marketinških alata (MailChimp)
- poznavanje koncepta marketinga i osnovnih marketinških alata
- profesionalan, proaktivan i odgovoran pristup radu
- istaknuti timski rad
- preciznost, pedantnost i samostalnost u obavljanju poslova

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina