Voditelj ljudskih potencijala (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.06.2018.

Cammeo Grupa d.o.o.
Ulica Damira Tomljanovića 15, 10 020 Novi Zagreb
www.cammeo.hr

[Zagreb]

Mi smo:

Cammeo je vodeći domaći brend i sinonim za profesionalan, siguran i povoljan prijevoz. Od 2006.godine pa do danas Cammeo je od male obiteljske tvrtke izrastao u korporaciju koja danas posluje u tri države i 30 gradova u regiji, te godišnje preveze 10 milijuna putnika.

Na samu 12. obljetnicu svog postojanja najavljujemo nastavak svog širenja u skladu sa našom filozofijom da „prijevoz mora biti dostupan kao voda“, a želja nam je svim sadašnjim i budućim zaposlenicima ponuditi najbolje uvijete na tržištu u kojima ćemo zajedno živjeti i prenositi našu poslovnu filozofiju.

Kažu da smo radoholičari, no mi samo volimo to što radimo i vjerujemo u kvalitetu i profesionalizam i upravo zato smo i uspješni.

Ti si:

Tražimo visoko motiviranog stručnjaka za rad u dinamičnoj atmosferi:

Uloga:

Tražimo proaktivnog i vještog voditelja ljudskih potencijala (m/ž). Primarna odgovornost ove pozicije će biti rad na razvoju zaposlenika, poboljšanja tvrtke kao mjesta za rad, te definiranje HR strategije prema strategiji Društva i provođenje svih aktivnosti u procesu zapošljavanja novih ljudi. Očekujemo znanje o trendovima i zadacima HR-a,a jako nam je važno da se osoba svojim karakterom i vještinama uklopiti u naš tim i pruži podršku Upravi, menadžmentu i zaposlenicima.

Opis posla:

  • suradnja s voditeljima odjela i zaposlenicima u svrhu prepoznavanja prilika za poboljšanje radnih odnosa, održavanje visokog morala i povećanja produktivnosti
  • savjetodavna podrška voditeljima u HR aktivnostima i procesu upravljanja
  • priprema i implementacija novih HR sustava
  • provođenje internih aktivnosti u cilju jačanja organizacijske kulture i unapređivanja međuljudskih odnosa zaposlenika
  • organizira i koordinira sve aktivnosti usmjerene na razvoj kompetencija zaposlenih (treninzi, edukacije, radionice i sl.)
  • priprema, praćenje i koordinacija procesa zapošljavanja (definiranje i objava oglasa, odabir prijava i provođenje procesa regrutacije i selekcije)
  • sudjeluje u definiranju sistematizacije radnih mjesta i opisa poslova
  • prati zakonksu regulativu u području radnog prava
Uvjeti:
  • VSS (društvenog smjera)
  • minimalno 5 godine radnog iskustva na poslovima u području ljudskih resursa
  • minimalno jedna godina radnog iskustva na rukovodećoj poziciji na navedenim poslovima
Potrebna znanja:
  • poznavanje ZOR-a
  • poželjno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno korištenje računala (MS Office)
  • profesionalni pristup, poslovna etika, pouzdanost i posvećenost poslu
Kompetencije koje čine razliku:
  • izvrsne interpersonalne vještine (komunikacijske i socijalne)
  • timski duh i spremnost na suradnju (sposobnost formiranja radnih odnosa sa zaposlenicima na svim pozicijama)
  • sposobnost komunikacije sa svim tipovima osobnosti
  • visoko razvijene organizacijske i analitičke vještine
  • poznavanje HR trendova

Prepoznali ste se i želite biti dio našeg tima:

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i želite biti dio kreativne i dinamične okoline, pošaljite nam svoju molbu i životopis putem linka za Brzu prijavu do 15.06. 2018.

Odabrane kandidate za daljnji proces ćemo obavijestiti u kratkom roku o sljedećim koracima u procesu zapošljavanja. Svim ostalim kandidatima se zahvaljujemo na interesu i prijavama za natječaj.

Svi zainteresirani kao i oni koji žele dodatne informacije mogu nas kontaktirati putem maila [email protected]