Voditelj lanca hotela (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Residence grupa s lancem hotela, restorana, caffe barova, spa-wellness i fitnes centrom i pubom osnovana je 2018. godine i broji 4 hotela u Zagrebu i Vodicama u kategorijama 3 i 4 zvjezdice.

Sve ugostiteljske objekte Residence grupe povezuje njihova raznolikost, prepoznatljivi interijeri i moderni dizajn, kao i visoka razina personalizirane i profesionalne usluge. Uvijek težimo zadovoljstvu pruženom uslugom, koja se ne temelji samo na smještaju, već na cjelovitom doživljaju boravka u našim hotelima.

- vođenje četiri hotela
- primjena Standardnih operativnih procedura u objektu
- odgovornost za reputaciju objekta i očuvanje kvalitete poslovanja
- praćenje i analiza mjesečnog poslovanja objekta
- izrada biznis plana
- predlaganje mjera za povećanje ekonomičnosti i produktivnosti
- odgovornost za cjelokupnu imovinu objekta
- vođenje brige o promidžbi i prodaji smještajnih kapaciteta
- organizira i koordinira radom odjela prodaje i marketinga, kao lider i uzor svom timu nameće se svojom proaktivnošću, etikom i sposobnostima vođenja
- surađuje sa Upravom u kreiranju i implementaciji strategije prodaje i marketinga
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- mogućnost zaposlenja na neodređeno
- mjesto rada u Zagrebu
- službeno vozilo
- službeno prijenosno računalo i mobitel
- stimulativna primanja
- prilika za profesionalnim postignućima te daljnjim razvojem i napretkom
- prilika za nadogradnju vještina povezanih na nove medije
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- najmanje 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- dobro poznavanje engleskog i njemačkog jezika u govoru i pismu
- dobro poznavanje ustroja rada hotela
- izvrsne vještine rukovođenja, motiviranja suradnika te ukupne organizacije poslovanja i upravljanja poslovnim ciljevima
- dobro poznavanje marketinga u turizmu
- poslovna komunikacija
- visoka kompjuterska pismenost (napredno poznavanje sustava MS Office)
- orijentacija na rezultat i naglašena proaktivnost
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina