Voditelj kuhinje (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
13.02.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Hrvatska kontrola zračne plovidbe d.o.o.
Velika Gorica, Rudolfa Fizira 2, objavljuje

OGLAS
za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme

VODITELJ KUHINJE - 1 izvršitelj (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- srednja stručna sprema,
- završena ugostiteljska škola,
- 1 godina radnog iskustva,
- posebni zdravstveni uvjet,
- poznavanje rada na osobnom računalu.

Prednost imaju kandidati s:
- iskustvom u upravljanju kuhinjom,
- poznavanjem HACCP sustava,
- iskustvom u pripremi velikog broja dnevnih obroka.

Uz pisanu zamolbu potrebno je priložiti životopis i dokaze o ispunjavanju uvjeta: presliku svjedodžbe, presliku domovnice, sanitarne knjižice, elektroničkog zapisa ili potvrde HZMO-a i druge relevantne dokumentacije kojom se dokazuje traženo/stečeno radno iskustvo (potvrde poslodavaca o vrsti poslova i trajanju rada kandidata ili preslike ugovora o radu), dokaz o položenom higijenskom minimumu te uvjerenje o nepokretanju kaznenog postupka ne starije od 6 mjeseci.

U prijavi je potrebno obvezno navesti naziv radnog mjesta za koje se kandidat natječe te točnu e-mail adresu i broj telefona za kontakt.

Kandidati će biti testirani. Za kandidate koji se ne odazovu pozivu na testiranje smatrat će se da su povukli prijavu za oglas.

Prije potpisivanja ugovora o radu izabrani kandidat bit će upućeni na liječnički pregled.

Poslodavac zadržava pravo da ne izabere niti jednog kandidata.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se isključivo preporučenom poštom zaključno s 13.2.2018. na adresu:
10410 Velika Gorica, p.p. 103.
s naznakom „Oglas za zapošljavanje“.

Nepotpune i nepravodobne prijave, kao ni prijave koje su poslane elektroničkim putem ili telefaksom, neće se razmatrati.
Oglas je objavljen i na stranici www.crocontrol.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina