Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Mjesto rada:
Dugo Selo
Rok prijave:
13.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uspješna smo grafička proizvodna tvrtka i povjerenje nam ukazuje velik broj subjekata iz Hrvatske i regije. Ukoliko želite sudjelovati u daljnjem razvoju i biti dio pozitivne priče pozivamo vas da nam se pridružite.

Opis posla:
- zaprimanje narudžbi, suradnja u razvoju proizvodnih rješenja i komunikacija s klijentima
- unapređenje poslovnih odnosa sa postojećim klijentima
- analiza tržišta i sudjelovanje u marketinškom programu (razvoj novih proizvoda i komunikacija s tržištem)
Posebne pogodnosti:
- stimulativna primanja i beneficije u skladu s profesionalnim rezultatima
- mogućnost dodatnog obrazovanja, razvoja i napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- organiziranost i želja za uspjehom
- visoka motiviranost
- komunikativnost
- prethodno iskustvo u B2B prodaji
- poznavanje tržišta digitalnog tiska i tehnologije je prednost
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro