Voditelj ključnih kupaca - Key Account Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka DataBox jedan je od vodećih pružatelja cloud i data centar rješenja u regiji. Kroz specifična znanja naših IT stručnjaka pružamo usluge zakupa virtualne i dedicirane infrastrukture, disaster recovery rješenja, rješenja sigurnosne pohrane podataka kao i rješenja nadzora ICT sustava te projektiranja, implementacije i održavanja podatkovnih centara na lokaciji korisnika. Svojim korisnicima nudimo vrhunske usluge i tehnologije kroz partnerstva s vodećim svjetskim tvrtkama, kontinuirano pratimo najnovije trendove na IT tržištu te ih implementiramo u svoje poslovanje što dokazuje i činjenica da su naša IT rješenja sigurna, pouzdana i posebno krojena prema zahtjevima korisnika a ne zahtijevaju dodatna kapitalna ulaganja.

Smatramo da su za naš uspjeh najzaslužniji naši zaposlenici, stoga im osiguravamo ostvarenje punog profesionalnog potencijala kroz stalno obrazovanje i usavršavanje te mogućnost napredovanja.

Tvrtka je članica STORM Grupe, koja je na hrvatskom i regionalnom tržištu, prepoznata kao vodeći sistem integrator. Nastupajući na tržištu, zajedno s ostalim članicama Grupe, nudimo zaokruženu i potpunu uslugu po principu „ključ u ruke“ prepoznajući inovativne potrebe i specifične zahtjeve poslovnih partnera i korisnika.

Opis posla:
Trenutno smo u potrazi za osobom na poziciji Voditelj ključnih kupaca - Key Account Manager.

Tvoja uloga i odgovornosti:
- samostalno upravljanje i razvoj odnosa s postojećim i potencijalnim kupcima s ciljem realizacije poslovnih prilika
- praćenje i unapređenje zadovoljstva kupaca
- iniciranje i koordinacija prodajnih aktivnosti kod kupaca
- odgovornost za kreiranje i realizaciju poslovnih planova
- osiguravanje profitabilne prodaje korisničkih rješenja iz portfelja tvrtke
- praćenje tržišnih trendova s ciljem pravovremenih akcija i prilagodbe tržišnim uvjetima
- ažurnost u radu s poslovnim alatima i CRM sustavom
- prodajne prezentacije, izrade ponuda i ponudbenih dokumentacija
Posebne pogodnosti:
- rad u stabilnoj tvrtki, u timu izuzetnih stručnjaka
- kompetitivne financijske uvjete
- odlične uvjete rada uz mogućnost napredovanja sukladno pokazanim rezultatima
- dodatno usavršavanje i certificiranje u domeni ICT industrije
- kohezivan tim i suportivno radno okruženje
- briga o balansu poslovnog i privatnog
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- tri ili više godina radnog iskustva u području prodaje, odnosa sa korisnicima ili na sličnim pozicijama
- razvijene prodajne vještine vođenja ključnih kupaca i poznavanje informatičkih tehnologija
- razumijevanje poslovnih procesa i primjene ICT rješenja (cloud, telekom i data centar)
- izvrsno korištenje MS Office alata
- napredno znanje engleskog jezika - izvrsnost u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Prednost je ako...
- pokazuješ proaktivnost i usmjerenost na kupce
- imaš izvrsne organizacijske i komunikacijske vještine

Ako želiš biti dio našeg tima i raditi na zanimljivim projektima, prijavi se!
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine