Voditelj IT-a (m/ž)

Mjesto rada:
Makarska
Rok prijave:
11.04.2021.

ROMANA d.o.o. za turizam i ugostiteljstvo, je turistička kompanija u Makarskoj pod kojom posluje moderni luksuzni hotelijerski kompleks ROMANA BEACH RESORT ****, kapaciteta preko 400 soba za smještaj više od 1000 gostiju. Pozicioniran na samoj plaži sa više vlastitih ugostiteljskih objekata i svim ostalim pratećim sadržajima koji pripadaju ovom vrhunskom objektu, hotelski kompleks svojim gostima pruža nezaboravno iskustvo i ambijent na razini hotela sa pet zvijezdica.. Nudimo odlične uvjete za stalni i za sezonski rad, te osiguravamo ugodne uvjete smještaja, tople obroke te brojne pogodnosti.

Tražimo iskusnog Voditelja IT odjela koji će voditi postojeći IT tim, biti odgovoran za upravljanje IT projektima uvođenja novih IT sustava, usluga i procesa te kontinuirano unaprjeđivanje postojećih.

VODITELJ IT-a (m/ž)

Opis posla:

  • koordiniranje i upravljanje IT odjelom
  • sudjelovanje u formiranju strategije razvoja informatičkih i mrežnih sustava
  • samostalno predlaganje novih rješenja za optimizaciju poslovnih procesa
  • vođenje i koordinacija provedbe informatičkih projekata
  • planiranje i praćenje troškova
  • utvrđivanje nedostataka računalnih ili mrežnih sustava, dokumentiranje i planiranje daljnjeg održavanja
  • odgovornost za pravovremeno otklanjanje svih IT problema
  • izrada tehničkih dokumentacija i korisničkih uputa

Od Vas očekujemo:

  • VŠS/VSS tehničkog usmjerenja
  • iskustvo u istim ili sličnim poslovima u trajanju od minimalno 3 godine
  • poznavanje računalne i mrežne opreme
  • poznavanje SQL-a i baza podataka
  • razumijevanje poslovnih procesa
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • usmjerenost na zadovoljstvo i kvalitetu usluge i rezultate
  • vozačka B kategorija

Uključuje odlično poznavanje sljedećih procesa:

  • instalacije i održavanje računala i ostale informatičke opreme
  • instalacije i konfiguracije/održavanje MS Windows, MS Office aplikacija
  • administraciju Microsoft 365 sustava
  • instalacije drugih softwarea i konfiguriranje prema odgovarajućim specifikacijama
  • provjeru i osiguravanje funkcionalnosti računalnog hardvera i mrežne infrastrukture
  • zaštitu sigurnosti i privatnosti mrežnih i računalnih sustava
  • održavanje lokalnih mreža

Nudimo Vam sljedeće:

  • zasnivanje radnog odnosa na neodređeno nakog zadovoljenog probnog rada na određeno u trajanju od tri mjeseca
  • iznadprosječna primanja
  • mogućnost osiguranja smještaja ili participacije u troškovima stanovanja
  • topli obrok
  • mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja u karijeri

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i želite biti dio naše turističke obitelji, pošaljite nam svoju molbu i životopis putem donje 'Brze prijave' zaključno do 10.04.2021. godine.

Više o nama na:
www.romana.hr