Voditelj/ica restorana  HZZ OGLAS

Osijek
Rok prijave:
06.05.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://hotel-osijek.talentlyft.com/o/Hw1agN
Ostale informacije:
Opis posla: - upravljanje dnevnim operacijama restorana prema zadanim standardima - osiguravanje vrhunske usluge, te vrhunske kvalitete hrane i napitaka s ciljem maksimalnog zadovoljstva gostiju - vođenje tima - poštivanje svih zdravstvenih i sigurnosnih propisa - provedba svih važećih politika i protokola Uvjeti - minimalno jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima - sposobnost uočavanja i učinkovitog rješavanja problema - razvijena komunikacijske i liderske vještine - praćenje trendova i najboljih praksi suvremenog ugostiteljstva - pozitivan stav i spremnost na timski rad - vještine u MS Office
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142795177
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.