Voditelj/ica računovodstva

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
27.05.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova:
- Samostalno vođenje računovodstva
- Izrada statističkih i financijskih izvještaja (uključujući i konsolidirane) te pripreme kompletne dokumentacije za izradu revizorskog izvještaja sa bilješkama, konsolidacijom, promjenama u kapitalu, itd.
- Redovito praćenje zakona i propisa u području financijskog poslovanja
- Korespondencija i komunikacija s financijskim i drugim institucijama
- Suradnja s revizorima i poreznim savjetnicima
- Knjiženje svih vrsta dokumenata i obračun PDV-a, obračun plaća
- Ostali poslovi iz domene računovodstva
- Iskazivanje rezultata poslovanja za potrebe Uprave
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Kontinuirano stručno usavršavanje i profesionalni razvoj
- Ugodno i motivirajuće radno okruženje
- Rad na zanimljivim i izazovnim poslovima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Poznavanje hrvatskih računovodstvenih i poreznih propisa
- Poznavanje HSFI i MSFI
- Poznavanje Zakona o računovodstvu
- Poznavanje Zakona o radu
- Odlično znanje rada na računalu (MS Office paket, Internet)
- Znanje engleskog jezika
- Samostalnost, organiziranost i odgovornost
- Vozačka dozvola B kategorije

Adresa za slanje:
[email protected]

ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina