Voditelj/ica računovodstva i financija

Mjesto rada:
Pušćine - Nedelišće
Rok prijave:
11.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BERNARDA d.o.o. za proizvodnju
kreveta i madraca, Čakovečka 136 a,
Pušćine, objavljuje

OGLAS
ZA POPUNU RADNOG MJESTA

VODITELJ/ICA RAČUNOVODSTVA I FINANCIJA
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Traženi uvjeti:
- visoka ili viša stručna sprema ekonomskog smjera,
- poželjno radno iskustvo na odgovornim poslovima u računovodstvu,
- potpuno poznavanje organizacije i tehnologije obavljanja svih računovodstvenih poslova,
- poznavanje poslova analize, statistike i planiranja,
- poznavanje poslova izrade računovodstveno-financijskih izvještaja,
- poznavanje poreznog sustava, računovodstveno financijskih propisa,
- aktivno znanje rada na računalu.

Potrebne vještine:
- samostalnost, odgovornost i korektnost u radu,
- sklonost dobroj organizaciji i planiranju,
- sposobnost timskog rada i komunikativnost,
- kreativno razmišljanje u cilju razvoja tvrtke.

Kandidatu nudimo:
- rad u stručnom timu,
- stručno usavršavanje,
- ugodnu radnu atmosferu.

Ako ispunjavate sve navedene uvjete i smatrate se sposobnim za obavljanje ovih poslova, pošaljite nam svoju prijavu sa životopisom (opis školovanja i dosadašnjeg rada) i dokazima o ispunjavanju uvjeta (fotokopija diplome, domovnice, osobne iskaznice, uvjerenje o nekažnjavanju) te adresu i broj telefona.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Molimo prijavite se na:
Bernarda d.o.o. Pušćine,
Čakovečka 136 a,
40305 Nedelišće

ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno