Voditelj hotela (m/ž)

Mjesto rada:
Savudrija
Rok prijave:
06.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- vođenje hotelske prodaje i rezervacija
- kreiranje i implementiranje prodajne strategije
- aktivne prodaje, suradnje i ugovaranja s inozemnim/nacionalnim agencijama i tour operatorima
- prezentacije, promocije i prodaje smještajnih i ugostiteljskih kapaciteta
- postizanja optimalne popunjenosti kapaciteta uz ostvarivanje najbolje moguće cijene
- izrade godišnjeg plana i programa rada te odgovornosti za ispunjenje istog
- definiranja prodajnih ciljeva i plan provedbe istih s ciljem optimalnog rada i poboljšanja pokazatelja uspješnosti
- izrade izvješća i analize prodaje
- kontrola procesa naplate potraživanja i suradnja s knjigovodstvom
- vođenje operativnih poslova hotela, organizacija rada
- drugi poslovi prema nalogu poslodavca

Odgovornosti i zadaci:
- prodaja hotelskih kapaciteta putem svih kanala prodaje
- koordiniranja i motiviranja djelatnika i suradnika
- osmišljavanje unaprjeđenja poslovanja hotela
- profesionalni pristup i ophođenja u svakom trenutku
- spremnost na pozitivan pristup i angažman prema suradnicima u njihovim poslovnim obavezama
- čuvanje poslovnih tajni, odluka i politike hotela
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Iskustvo od najmanje 3 godine kao voditelj hotela ili kao voditelj hotelske prodaje
• Dobro poznavanje tržišta, rezervacijskih sustava i bookinga
• Komunikacijske, prezentacijske, pregovaračke i prodajne vještine
• Organiziranost, samostalnost
• Poznavanje engleskog jezika
• Vozačka dozvola B kategorije
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine