Voditelj hibrida i zaštite bilja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATTONI INTERNATIONAL traži za klijenta:

VODITELJ HIBRIDA I ZAŠTITE BILJA (agronomija) , m/f, 1 izvršitelj
Mjesto rada: Zagreb / Hrvatska

Klijent je internacionalna tvrtka iz područja agronomije te nudi stalan posao profesionalnom i iskusnom kandidatu agronomu (m/f) na poziciji Voditelja hibrida i zaštite bilja. Tvrtka ima ured u Zagrebu i Slavoniji utoliko kandidati mogu biti iz Zagreba ili Slavonije. Očekujemo kandidata s obveznim iskustvom na ovoj poziciji i u vođenju komercijalista te kandidata koji je spreman odlaziti na teren, koji razumije trgovinu te dinamiku i izazove ove pozicije.

Opis posla ukratko:
- Trgovina navedenim proizvodima prema proizvođačima ili integratorima
- Reportiranje Komercijalnom direktoru
- uzimanje ponuda od sjemenskih tvrtki koje se bave 'kemijom', izrada komercijalnih ponuda u dogovoru sa komercijalnim direktorom, prezentiranje komercijalne ponude i 'politike rada komercijalistima u timu i sl.
- praćenje naplate
- vođenje tima komercijalista
- učestao odlazak na teren
Posebne pogodnosti:
Uvjeti:
- stalan posao, ugovor na neodređeno nakon probnog perioda
- službeni mobitel, prijenosno računalo i automobil na korištenje
- neto mj. plaća (za kandidate koji zadovoljavaju sve uvjete natječaja) u rasponu od 1500-2000 Eur + stimulacija po pravilniku tvrtke
- rad za internacionalnu i renomiranu tvrtku iz branše
- bonusi i ostali benefiti u dogovoru s poslodavcem
- probni rok: u dogovoru s poslodavcem
- početak rada: 10 2023/11 2023 ili u dogovoru s poslodavcem
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekivanja:
- VŠS/VSS Agronomski fakultet
- iskustvo rada na istom/sličnom radnom mjestu 3-5 godina
- dobro poznavanje agronomskog asortimana vezano za hibride i zaštitu bilja te poznavanje proizvođača na tržištu
- osoba koja zna strukturirati komercijalnu politiku te je podrška komercijalnom direktoru, vođenje tima komercijalista
- MS Office - aktivno
- Engleski jezik - aktivan u govoru i pismu za komunikaciju unutar kompanije
- spremnost na rad na terenu, B-kategorija/aktivan vozač
- važeća potvrda o nekažnjavanju pri zapošljavanju
- komunikativna i dinamična osoba koja ima dobar kontakt s ljudima, nekonfliktna, korektna, odgovorna, profesionalna, s vještinama slušanja i savjetovanja, osoba koja pronalazi adekvatno rješenje te koja je motivirana prodajom i dobrim rezultatima.

PRIJAVA ZA POSAO I UPITI: molimo poslati najnoviji CV s fotografijom na email: [email protected]

ŽIVOTOPIS molimo:
• na engleskom ili hrvatskom jeziku (molba nije potrebna)
• sadržava datum i mjesto rođenja te informacije o završenom školovanju
• sadrži prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa
• sadržavati važeći kontakt e-mail adresu i broj mobitela
• sadrži opisano radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca

*Kandidati izabrani za razgovor bit će pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili telefonski

*Info za kandidate: Proces selekcije za navedenu poziciju je počeo u 07.2023 te isti nastavljamo sada, jer je bila stanka zbog GO. Ukoliko ste se na navedeni oglas prijavili tada, Vašu prijavu imamo, ali preporučamo da se prijavite iznova, pogotovo ako ste nešto mijenjali u životopisu ili revidirali isti. Zahvaljujemo.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine