Voditelj Hi-Fi slušaone (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pridruži se našem uspješnom timu i postani stručnjak u prodaji Hi-Fi opreme.

Opis posla:
• Savjetovanje i prodaja Hi-Fi opreme te ostale potrošačke elektronike
• Vođenje Hi-Fi slušaone
• Organizacija evenata za demonstraciju i predstavljanje Hi-Fi opreme
• Aktivna komunikacija i prezentacija proizvoda kupcima
• Održavanje i prezentacija asortimana: postavljanje robe, označavanje cijena i deklaracija
• Održavanje urednosti i čistoće prodajnog prostora
• Izrada ponuda prema upitima kupaca
• Logistički poslovi vezani za dobavu i isporuku artikala.

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Kvalifikacije:
• Napredno znanje o Hi-Fi opremi, prednost za iskustvo s konkretnim modelima
• Strast prema kvalitetnom zvuku i glazbi
• Izražene komunikacijske sposobnosti i interes za elektroniku
• Samostalnost, odgovornost i proaktivnost u radu
• Timski igrač s pozitivnim stavom i vještinama rješavanja problema
• Prijateljski i pristupačan karakter.

Nudimo:
• Konkurentna plaća s bonusima prema prodajnoj uspješnosti
• Godišnji bonusi: božićnica i uskrsnica
• Radno vrijeme: 9.00h - 17.00h ili 11.00h - 19.00h, rad svake treće subote (nedjeljom slobodno)
• Motivirajuće i ugodno radno okruženje.

Uvjeti zaposlenja: Početni probni rok od mjeseca dana, nakon čega slijedi određeni radni odnos na period od 3 mjeseca. Potencijal za stalno zaposlenje nakon uspješno završenog probnog perioda.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave' ili na navedeni e-mail.
Poznavanje rada na računalu:
dobro