Voditelj gradilišta (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
24.12.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ULTRA završni građevinski radovi posluje od 2009. godine.
Izvodimo građevinsko obrtničke radove, rekonstrukcije i adaptacije poslovno stambenih objekata i objekata pod zaštitom i očuvanju kulturnih dobara na području grada ZADRA.

OPIS POSLA:
- samostalno vođenje gradilišta
- vođenje potrebne gradilišne dokumentacije
- praćenje dinamike radova i pravodobno reagiranje
- organizacija gradilišta
- nadzor i kontrola nabave materijala za gradilište
- nadzor i kontrola kooperanata
- odgovornost i pozitivan stav prema radu
- kolegijalnost i fleksibilnost u radu s drugima
- izrada troškovnika i ponuda
- poznavanje rada na računalu MS Office, AutoCAD

Rad na neodređeno uz uvjet zadovoljenja u probnom roku od 3 mjeseca
Posebne pogodnosti:
OSIGURANO ZA ZAPOSLENIKA:
- službeno vozilo
- mobitel
- vlastiti ured sa svom radnom opremom
- rad u organiziranom, stabilnom i motivirajućem okruženju
- mogućnost napredovanja u struci
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- poznavanje rada na računalu MS Office i Auto CAD

Prijavite se putem e-maila: [email protected], na broj: 095 9981 980 ili putem linka za 'Brzu prijavu'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B