Voditelj građevinskih radova (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.03.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji:

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS ili VŠS tehničkog usmjerenja, struka: ing. Ili dipl.ing. građevine
• napredno poznavanje MS Office paketa
• prednost je položen stručni ispit
• iskustvo u izgradnji i održavanju objekata,
• minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• aktivno korištenje engleskog jezika
Odgovornosti
• upravljanje zaposlenicima i operativnim aktivnostima u domeni građevinskih radova
• izgradnja i održavanje dobrih odnosa s klijentima
• samostalno vođenje građevinskih radova – izrada ponuda, organizacija i kontrola kvalitete radova, obračun radova
• izvođenje radova sa vlastitim resursima i podizvođačima

Od kandidata se očekuje:
• izvrsne pregovaračke vještine
• sklonost radu u multidisciplinarnom okruženju
• predanost ostvarenju financijskih ciljeva

Molimo prijavite se isključivo putem donje 'Brze prijave'.
Klijent će kontaktirati isključivo kandidate koji uđu u uži odabir.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine