Voditelj financija i računovodstva (m/ž)

Mjesto rada:
Donji Stupnik
Rok prijave:
21.02.2021.

Lager Bašić zastupnik je najvećih svjetskih proizvođača građevinskih strojeva i opreme: Hyundai, Terex, Tesab, Grove, potom viličara: Caterpillar, Hyundai i Clark, te niza drugih brandova.

Želeći klijentima pružiti još bolju uslugu, dodatno povećati tržišni udio i bolje pozicionirati postojeće brandove na tržištu, želimo pojačati svoj tim, te tražimo:

Voditelj financija i računovodstva (m/ž), sa sjedištem u Donjem Stupniku

Opis posla:
  • organiziranje, planiranje, koordiniranje i rukovođenje odjelom
  • obračun PDV-a i ostalih poreza
  • koordinacija i održavanje veza s bankama, revizorima, poreznom upravom i dr. državnim institucijama
  • knjiženja glavne knjige i usklađivanje s analitičkim evidencijama
  • samostalna izrada periodičnih i godišnjih financijskih izvještaja

Uvjeti:
  • VSS/VŠS, ekonomskog usmjerenja
  • minimalno 3-5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorija
  • odlično poznavanje rada na računalu (MS Office paket, Internet)
  • odgovornost, pedantnost i stručnost u obavljanju zadataka
  • odlično poznavanje zakona iz područja računovodstva, poreza i financija

Što nudimo:
  • rad na neodređeno vrijeme
  • fiksna primanja + stimulativna primanja za dobre rezultate rada
  • usavršavanje prema programu ovlaštenog servisa
  • sigurno i perspektivno radno okruženje

Svi zainteresirani kandidati svoj CV/ŽIVOTOPIS mogu poslati putem donjeg linka „Prijavi se za posao“.
Rok za Prijavu na natječaj traje do 21.02.2021. godine.

www.lager-doo.com