Voditelj cateringa (m/ž)

Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
12.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:

• samostalno vođenje cateringa
• komunikacija i odnos s postojećim klijentima i pronalazak novih
• sudjelovanje u kvalitetnom provođenju HACCP sustava unutar tvrtke
• kalkulacije poslova i izrade natječaja za nove poslove
Posebne pogodnosti:
Nudimo mogućnost napredovanja i prihvaćanja izazova koji će vas kao osobu izgraditi i gdje ćete imati priliku pokazati svoje kvalitete.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Očekujemo profesionalnu osobu s iskustvom u ugostiteljstvu s naglaskom na specifičnosti catering poslovanja,te da ima izražen smisao za prodaju i marketing. Osoba je čvrstog karaktera, vođa tima, odlučna uspjeti i snažno poticati entuzijazam suradnika i klijenata. Potrebno znanje engleskog jezik, te poznavanje rada na računalu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine