Vodeći elektroinstalater (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb ili Split
Rok prijave:
05.07.2024.
Plaća:
od 1 500 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, vodeću tvrtku u području građevinsko elektroinstalacijskih usluga, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Lokacija rada: Zagreb ili Split)

Naš klijent jedna je od vodećih tvrtki u pružanju građevinsko elektroinstalacijskih usluga te izvođenju radova slabe i jake struje, montaži rasvjete, gromobranskih instalacija, izradi elektro ormara te ispitivanju elektroinstalacija. S ciljem proširivanja tima imaju mogućnost zaposliti dodatne osobe na traženom radnom mjestu.

Odgovornosti radnog mjesta uključuju:
• instalaciju jake i slabe struje u prostorima novogradnje ili objektima u renovaciji
• montaža elektroopreme i održavanje instalacija
• rad na objektima proizvodne i znanstvene prigode
Posebne pogodnosti:
Radno mjesto uključuje rad na području Zagreba ili Splita, a osigurano je:

rad u jednoj smjeni od ponedjeljka do petka
neto satnica 9 eura (okvirno 1500 eura neto mjesečno)
• plaćeni troškovi prijevoza i osigurano službeno vozilo za potrebe rada na terenu
• osigurane edukacije i mentorstvo iskusnijih kolega
• mogućnost napredovanja i usavršavanja na poziciju vodećeg elektroinstalatera
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti radnog mjesta uključuju:
• obrazovanje elektro usmjerenja i/ili iskustvo postavljanju elektroinstalacija
• prednost je vozačka dozvola B kategorije, ali nije uvjet

Ako još nemate iskustvo u navedenom području, ali želite učiti, slobodno pošaljite prijavu.

Za potrebe prijave molimo Vas da ispunite kraći upitnik u nastavku. Za više informacija, ili u slučaju teškoća sa slanjem prijave, slobodno nam se obratite na e-mail adresu [email protected]

Prilikom prijave možete priložiti životopis, a ako ga nemate, slobodno popunite upitnik pa ćemo Vas kontaktirati za više informacija.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.