Viši suradnik/viša suradnica u pravnoj službi  HZZ OGLAS

Poslodavac:
SIMPLEX, d.o.o. za montažu i održavanje dizala
Mjesto rada:
Gornja Vrba
Rok prijave:
12.05.2024.

Mjesto rada:
GORNJA VRBA, BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: izrada ugovora o radu u skladu sa važećim propisima prema kolektivnom ugovoru za graditeljstvo
briga o potrebnoj dokumentaciji za siguran boravak, rad i kretanje radnika na terenu (ugovori, potvrde, dozvole itd.)
suradnja sa odjelom ljudskih resursa u postupku ishođenja dozvole za boravak i rad, produživanju, poništenju i obustavi istih
nadzor postupaka prijave i odjave radnika s obveznih osiguranja, prijave boravišta te postupaka sufinanciranja zapošljavanja i ispunjavanja obveza poslodavca prema Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom
izrada i revidiranje ugovora o zakupu i najmu, zapisnika o primopredaji, konačnih obračuna po završetku zakupa/najma i zapisnike o povratu poslovnog prostora/stambenog/skladišnog prostora
vođenje brige o osiguravateljnoj dokumentaciji Poslodavca (police osiguranja gradilišta)
priprema dokumentacije za potrebe vođenja inspekcijskog nadzora iz područja radnih odnosa, zaštite na radu i zaštite okoliša
nadzor rada i pružanje pravne podrške službi općih i kadrovskih poslova te službi zaštite na radu i obračunu plaća
priprema relevantne dokumentacije radi vođenja ovršnih, sudskih, upravnih, prekršajnih i kaznenih postupaka odvjetničkom uredu
obavljanje ostalih poslova po nalogu poslodavca

Uvjeti: VSS – diplomirani pravnik
poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (njemački je prednost)
poznavanje MS Office paketa (Excel, Outlook)
orijentiranost na detalje i dobre komunikacijske vještine

Poželjno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima. Poželjno iskustvo rada sa upućivanjem radnika na rad u inozemstvo (hrvatski državljani / stranci) – poznavanje procedure, pravilnika, EU regulative…
Vještine: analitičke i komunikacijske vještine
sposobnost donošenja odluka u stresnim situacijama
organizacijske sposobnosti
timski rad

Što nudimo: stimulativna primanja
mogućnost brzog napredovanja
fleksibilan početak radnog dana
mogućnost rada od doma (po potrebi)
službeni mobitel
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142970215
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje