Viši stručnjak za regulatorne poslove - upravljanje regulatornim informacijama (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odjel: Upravljanje regulatornim informacijama

Vaše odgovornosti uključivat će:
- pružanje poslovne podrške informacijskom sustavu Globalnih regulatornih poslova, uključujući baze podataka, sharepoints, itd.
- pružanje podrške implementaciji i održavanju informacijskih sustava (pružanje podrške krajnjim korisnicima, dokumentiranje, proaktivno prepoznavanje potreba krajnjih korisnika te provođenje odgovarajućih akcija); primarni korisnici su regulatorni timovi u Zagrebu i na tržištima u razvoju
- analiza poslovnih potreba i osiguranje odgovarajućih tehničkih rješenja; praćenje implementacije sustava te praćenje povratnih informacija korisnika kao osnove za dalja unapređenja
- periodički pregled procesa i radnih uputa te ažuriranje prema potrebi
- pružanje poslovne podrške za ključne sustave Globalnih regulatornih poslova kako bi se osigurala usklađenost podataka s najboljim praksama u industriji i s postojećim radnim uputama
- sudjelovanje u projektima u području rada.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
- VSS ili minimalno 300 ECTS prirodnog, biomedicinskog ili informatičkog smjera
- minimalno 1 godina iskustva u farmaceutskoj industriji, poželjno u regulatornim poslovima, i/ili vezano uz tržišta u razvoju (LatAm, APAC, CIS)
- odlično znanje engleskog jezika je obavezno, znanje ruskog ili španjolskog predstavljat će prednost
- razumijevanje ključnih sustava za podršku regulatornim aktivnostima
- poželjno je radno poznavanje uvjeta u regulativi na tržištima u razvoju
- odlično poznavanje Microsoft Officea (uključujući OneNote i Visio).

Ostalo:

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku dostavite nam do 13. lipnja.

Link za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina