Viši/a administrativni/a referent/ica hrvatske komore primalja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
HRVATSKA KOMORA PRIMALJA
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: Ulica grada Mainza 11, 10 000 Zagreb
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Hrvatska komora primalja dana 18.04.2024. godine raspisuje
JAVNI NATJEČAJ
za zasnivanje radnog odnosa na mjestu Viši/a administrativni/a referent/ica Hrvatske komore primalja na neodređeno vrijeme (1 izvršitelj/ica m/ž)
Stručni uvjeti: •VSS/VŠS, smjer pravo, javna uprava, ekonomija ili druga slična društvena i/ili humanistička usmjerenja •1 godina radnog iskustva •poznavanje rada na PC-u (Word, Excel) •aktivno služenje Internetom •aktivno služenje engleskim jezikom •izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti •prilagodljivost i spremnost na timski rad •dinamičnost
Opis poslova: •u suradnji sa tajnikom i višim stručnim savjetnikom Komore obavljati stručne poslove vezane uz upis u registre Komore, te postupak izdavanja, obnavljanja i oduzimanja odobrenja za samostalni rad; •u suradnji sa tajnikom i višim stručnim savjetnikom Komore obavljati stručne poslove vezane uz rad svih tijela i radnih skupina Komore; •u suradnji sa tajnikom Komore, predsjednicom Komore, te drugim tijelima Komore provoditi aktivnosti vezane uz članstvo u Komori, te sudjelovati u promociji rada Komore; •u suradnji sa tajnikom i višim stručnim savjetnikom Komore pripremati materijale za sjednice/sastanke svih tijela Komore; •u suradnji sa tajnikom i višim stručnim savjetnikom Komore sudjelovati u realizaciji projekata koji proizlaze iz rada Komore; •u suradnji sa tajnikom i višim stručnim savjetnikom Komore provoditi zaključke i odluke tijela i/ili radnih skupina Komore; •izrađivati prijedloge pisanih dopisa članovima/članicama Komore vezano uz njihove upite; •predlagati i provoditi aktivnosti vezane uz članstvo u Komori i organizaciji rada Komore, te upravne, pravne i druge poslove u svrhu kontinuiranog promicanja primaljstva; •u slučaju spriječenosti tajnika i višeg stručnog savjetnika Komore obavljati poslove zapisničara na sjednicama tijela Komore; •po potrebi komunicirati sa drugim Komorama, profesionalnim organizacijama, udrugama, državnim tijelima kao i pravnim osobama radi uspostavljanja poslovne suradnje; •poslove urudžbiranja i arhiviranje dokumentacije; •po potrebi obavljati poslove vezane uz prihvat i otpremu pošte; •u suradnji sa tajnikom Komore, druge stručne poslove utvrđene Statutom i drugim općim aktima Komore; •sve ostale poslove iz djelokruga djelatnosti poslodavca kao i ostale poslove po nalogu predsjednice i dopredsjednica Komore.
Uz vlastoručno potpisanu prijavu/motivacijsko pismo kandidati trebaju priložiti: •životopis •dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik osobne iskaznice, putovnice ili domovnice) •dokaz o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima, odnosno poslovima u odgovarajućoj stručnoj spremi i struci (elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, potvrdu poslodavca o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima, ili drugi dokaz iz kojeg je vidljivo na kojim poslovima je kandidat radio); •dokaz o završenom stupnju obrazovanja (preslik diplome) •Uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak (ne starije od 3 mjeseca)-original.
Mjesto obavljanja rada je Zagreb.
Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.
Dokumenti koji se prilažu uz prijavu dostavljaju se poštanskim putem u preslici, osim Uvjerenja da se ne vodi kazneni postupak koje se dostavlja u originalu i to na adresu Hrvatska komora primalja, Ulica grada Mainza 11, 10 000 Zagreb, „ZA NATJEČAJ – Zasnivanje radnog odnosa na mjestu Viši/a administrativni/a referent/ica Hrvatske komore primalja“ ili putem e-maila [email protected] u kojem slučaju će prilikom intervjua kandidat dostaviti original uvjerenja da se ne vodi kazneni postupak. Nepravodobne i nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati. Kandidati koji podnesu nepravodobne i nepotpune prijave na natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj.
Natječajni postupak obuhvaćati će intervju na koji će odabrani kandidati biti pozvani telefonskim putem. Ugovor o radu se sklapa na neodređeno vrijeme s probnim radom u trajanju od 6 mjeseci.
Ovaj Natječaj objavit će se na službenoj web stranici Komore dana 22.04.2024. godine.
Prijave na Natječaj se podnose u roku od 8 dana od objave Natječaja na službenim web stranicama Komore, a zaključno sa 30.04.2024. godine.
Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i vijeća od 27.travnja 2016. o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka, prijavom na natječaj kandidat daje privolu Hrvatskoj komori primalja za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na javni natječaj te dostavljenoj dokumentaciji, u svrhu provedbe istog.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142780394
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje