Uredski pomoćnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.07.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo uredskog pomoćnika/pomoćnicu za podržavanje rada izvršnog direktora energetske tvrtke te opću uredsku administraciju.

Opis posla:
• Zadaci organiziranja i koordiniranja
• Administrativna podrška za opće operativne zadatke na terenu
• Provedba financijskih zadataka: fakturiranje, provjera i upravljanje računima
• Održavanje kontakta i suradnja s računovođom, raspoređivanje i priprema računovodstvenih dokumenata za računovodstvo
• Nabava opreme potrebne za rad ureda
• Evidentiranje elektroničkih i papirnatih poštanskih pisama, priprema poštanskih pisama
• Priprema ugovora i izdavanje potvrda o uspješnosti
Posebne pogodnosti:
• Mladalački duh i fantastična radna atmosfera
• Raznovrsni i zanimljivi zadaci
• Konkurentna plaća
• Mogućnost dugoročnog zaposlenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Najmanje srednja stručna sprema
• Sposobnost rješavanja problema i naglašene komunikacijske vještine
• Računalne vještine i odlično baratanje uredskim alatima Office
• Precizan rad i organiziranost, logično i sistematično razmišljanje
Poželjna iskustva:
• Zainteresiranost za tehničke znanosti
• Iskustvo u građevinskim i investicijskim djelatnostima
• Znanje engleskog ili mađarskog jezika na komunikacijskoj razini

Ako ste zainteresirani za posao u našoj tvrtki, molimo da pošaljete Vaš životopis uz naznačenje željene plaće na sljedeću adresu e-pošte: [email protected] (na engleskom jeziku) ili putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
znanje engleskog ili mađarskog jezika na komunikacijskoj razini
Poznavanje rada na računalu:
dobro