Unapređivač prodaje (m/ž)

Crikvenica, Cres, Lošinj, Dubrovnik, Omiš, Trogir, Poreč, Umag, Rovinj, Vodice, Krk, Hvar
Rok prijave:
15.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Unapređenje prodaje je postao neizbježan alat pojedine tvrtke u plasmanu proizvoda na tržište, te u postizanju poslovnog plana i ciljeva. Svrha unapređenja prodaje je da utječe na odluku o kupnji kod potrošača s ciljem povećanja prodaje uz pomoć pravilnog pozicioniranja i vizualnog isticanja pojedinog proizvoda/brenda. Odnosno ako proizvod/usluga nije na polici ili nije vidljiv neće se prodati!

Merchandising ili unapređenje prodaje uključuje aktivnosti: brigu o zalihama, punjenje i slaganje redovnih polica i dodatnih pozicija, postavljanje dogovorenih dodatnih pozicija, kontrolu i osiguravanje optimalnog izgleda police - održavanje blokova unutar regala, realizacija planograma, odrađivanje akcija - postavljanje akcijskih cijena, dodatno izlaganje akcijskih artikala, postavljanje POS materijala, te evidenciju odrađenog putem fotografija i izvještaja.

Opis posla:
- sezonski posao sa mogućnošću produljenja van sezone i napredovanja
- obilazak prodajnih mjesta prema unaprijed određenoj ruti
- punjenje i slaganje redovnih polica i dodatnih pozicija (stalci, hangeri, paraziti, gondole) prema zadanom planogramu ili planogramu prodajnog mjesta
- odrađivanje akcija - postavljanje akcijskih cijena, dodatno izlaganje akcijskih artikala
- postavljanje POS materijala - plakati, wobbleri, brošure
- preporuka narudžbe
- evidencija odrađenog putem fotografija i izvještaja
- komunikacija sa prodajnim predstavnicima i osobljem prodajnih mjesta
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- SSS
- poželjna godina dana iskustva kao unapređivač prodaje – nije uvjet
- odgovornost prema radnim zadacima
- komunikativnost i snalažljivost
- samostalnost
- poznavanje rada na računalu (Excel, Word, e-mail)
- vozačka dozvola B kategorije
- kandidatima nismo u mogućnosti osigurati smještaj u mjestu obavljanja posla

Početak rada: 1.6. / 15.6.2019.

Mail za prijavu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B