Turistički vodič / Vozač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Petros d.o.o. od 1990. godine posluje kao organizator putovanja i posrednik. U Hrvatskoj pružamo usluge destinacijske menadžment kompanije. Izuzetnu pažnju polažemo u edukaciju naših zaposlenika. Samo educirani i zadovoljni djelatnici mogu pružati kvalitetnu Petrosovu uslugu. Pružamo uslugu organizacije izleta za male grupe i vođenja s lokalnim turističkim vodičima. Vjerujemo da samo kvalitetna usluga te premašivanje očekivanja gostiju je garancija uspješnog i dugoročnog poslovanja agencije. Petros d.o.o. redovita je članica UHPA-e.

Opis posla:
Vođenje na engleskom jeziku i vožnja kombijem malih grupa do 8 osoba na izletima (Plitvička jezera, Ljubljana-Bled, Varaždin-Trakošćan i sl.).
Posebne pogodnosti:
- mogućnost dodatnog usavršavanja i edukacije
- ugovor na određeno od 15.3.2020. - 31.10.2020. uz mogućnost produženja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno 5 godina vozačkog iskustva
- položen ispit za turističkog vodiča za najmanje jednu županiju (Grad Zagreb, Ličko-senjska županija, Karlovačka županija, Varaždinska županija, Krapinsko-zagorska županija)
- izvrsno poznavanje engleskog jezika
- prednost imaju kandidati koji su ovlašteni za turističko vođenje više županija
Strani jezik:
engleski (izvrsno)
Vozačka dozvola:
B