Turistički agent (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
21.04.2024.
Plaća:
od 1 000 € do 1 200 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
POSAO U TURISTIČKOJ AGENCIJI U ZADRU!
Turistička Agencija Crowonder traži djelatnika za rad u svom uredu u Zadru. Na tržištu smo prisutni više od 6 godina, bavimo se najmom nekretnina visokog standarda. Zbog sve većeg broja klijenata širimo djelatnost te tražimo osobu koja će upotpuniti naš tim.

OPIS RADA
• prezentacija i prodaja ponude agencije
• priprema ponuda klijentima
• savjetovanje pri izboru smještaja
• rad u profesionalnom chanel manageru
• uvođenje nekretnina u ponudu agencije
• održavanje kontakata s vlasnicima nekretnina
• priprema marketinških materijala
• prodaja izleta
Posebne pogodnosti:
NUDIMO
✅ rad u stabilnoj, rastućoj tvrtki
✅ ugovor o radu na neodređeno vrijeme /puno radno vrijeme
✅ rad u uredu u Zadru, povremeni odlasci na teren
✅ potrebna radna oprema
✅ podrška, uvod u rad i prilika za razvoj
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Država:
Hrvatska

Znanja i kvalifikacije:
OČEKUJEMO
✔️ minimalno srednja stručna sprema
✔️ iskustvo u radu u turističkoj agenciji
✔️ iskustvo u radu u channel manageru (myRent)
✔️ poznavanje snovnog rada na računalu
✔️ vozačka dozvola B kategorije
✔️ engleski na komunikacijskoj razini, drugi jezik bit će dodatni plus
✔️ sposobnost izgradnje dobrih odnosa s klijentom
✔️ visoka osobna kultura
✔️ točnost, savjesnost i odgovornost
✔️ sposobnost rada pod pritiskom rokova
✔️ spremnost na stjecanje novih kompetencija

Prijavite se na e-mail: [email protected], na broj: +385 99 549 59 59 ili putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački, poljski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine