Trgovac (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.11.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Top Moda d.o.o., Zagreb, osnovana je 1996. i od tada uspješno posluje u maloprodaji obuće. Mi smo mala i obiteljska tvrtka s brigom o svakom pojedincu koji postane dio našeg tima.

Veselimo se susretu s tobom.

Opis posla:
- maloprodaja obuće
- rad na računalu i poslovi vezani uz lager liste
- održavanje prostora trgovine čistim i urednim
- ukoliko si kreativan/ a posao ćemo dodatno proširiti, prilagoditi, platiti
- posebno cijenimo inovativnost i želju za poboljšanjem i proširivanjem posla
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Ako si komunikativan/a, snalažljiv/a, odgovoran/a, voliš nova iskustva i osjećaj pripadnosti timu, javi nam se i uživaj s nama u našem poslu.

Ako si gore navedenih osobina, proširujemo posao, unaprjeđujemo te i uvjeti za tvoj posao kreću novim smjerom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina