Tokar / tokarica  HZZ OGLAS

LIMA D.O.O. ZA PROIZVODNJU STROJEVA I TRGOVINU
Mjesto rada:
Kamanje
Rok prijave:
07.12.2023.

Mjesto rada:
KAMANJE, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
6 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: KAMANJE 78G,47282 KAMANJE
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova:
Tokar/glodač na klasičnim strojevima Böhringer priprema i upravljanje stroja klasične glodalice sa
čitanje tehničkih crteža
klasična i specijalna metoda rezanja metala

Posao u inovativnoj kompaniji koja je sa svojim proizvodima prisutna u cijelom svijetu Redovnu zaradu, mjesečne novčane stimulacije za dobro odrađen posao Dobri uvjeti rada i pozitivna radnu atmosfera, mogućnost napredovanja i učešće u razvoju novih proizvoda.
Putni troškovi i topli obrok uključeni, rad na toplome u hali sa svim sigurnosnim uvjetima.
Predviđena neto plaća između 1300 i 1400 eura.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
138639743
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje