Teta čuvalica / Babysitter (m/ž)

Mjesto rada:
Zürich, Švicarska
Rok prijave:
24.07.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Posao u Švicarskoj- čuvanje i briga o bebi / Babysitter (m/ž)

Za obitelj iz Züricha (peteročlana obitelj sa troje djece: beba od 7 mjeseci, blizanci od 5 godina) tražimo brižnu, urednu, strpljivu i marljivu osobu. Tetu čuvalicu / Babysitter (m/ž) za čuvanje bebe od 7 mjeseci i pomoć u kućanskim poslovima.

Obitelj živi u stanu u Zürichu i potrebna im je pouzdana osoba na duži period (za početak na 3 mjeseca) koja će se brinuti i čuvati bebu preko tjedna dok su oni na poslu (blizanci su u vrtiću).
Posebne pogodnosti:
Radno vrijeme je flexibilno.
Nedjelje su slobodne.
Hrana, smještaj (u blizini radnog mjesta) i prijevoz su osigurani (plaća ih obitelj)
Plaća: 800 CHF
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Švicarska

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
iskustvo u čuvanju djece,
strpljivost,
urednost,
iskustvo u kućanskim poslovima.

Znanje engleskog jezika na osnovnoj razini.

Potrebno je imati EU dokumente.

Početak rada: 25.07.2020.

Ako ste spremni prihvatiti izazove Babysitter (m/ž) prijavite se slanjem Vašeg životopisa i zamolbe za posao.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Strani jezik:
engleski