Terenski komercijalist za područje Slavonije i istočne Hrvatske (m/ž)

Mjesto rada:
Slavonija i istočna Hrvatska
Rok prijave:
24.07.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka ProAkustik Security d.o.o. je već 30 godina prisutna na tržištu kao jedan od lidera na polju tehnologija za tehničku zaštitu i sličnih naprednih tehnologija. Isporučujemo opremu, znanja i vještine brojnim klijentima u Hrvatskoj i široj regiji. Ekskluzivni smo zastupnici i distributeri za nekoliko najznačajnijih proizvođača opreme za tehničku zaštitu, smart home. IoT i slično na svijetu i to sa ponosom ističemo, te tražimo izuzetne pojedince koji su voljni priključiti se našem uspješnom timu te sposobni prezentirati naše proizvode sadašnjim i budućim kupcima, održavati kontakt sa postojećim kupcima i stalno pronalaziti nove.

Tražimo izuzetne pojedince koji su spremni uhvatiti se u koštac sa modernim izazovima distribucije vrhunskih tehnologija koje nudimo na tržištima šire regije, pojedince spremne i sposobne koristiti svoje komercijalne vještine i stečena znanja u osvajanju novih tržišta i klijenata.

Vaše odgovornosti i zaduženja:
• Svakodnevni neposredni kontakt sa kupcima u vašoj regiji
• Pronalaženje novih kupaca i održavanje kontakta sa postojećim
• Vođenje i proširivanje vlastite baze kupaca
• Izvještavanje o ostvarenim rezultatima i poduzetim radnjama
Posebne pogodnosti:
Budućim kolegama – terenskim komercijalistima za područje Slavonije i istočne Hrvatske nudimo:
• Dinamičan i zanimljiv posao te vrhunsku opremu za rad
• Upoznavanje širokog kruga ljudi iz branše sa svih strana svijeta
• Stimulativno nagrađivanje sukladno ostvarenim rezultatima
• Izvanrednu kompenzaciju za uložen trud u unaprjeđenje poslovanja
• Svakodnevnu edukaciju i proširivanje znanja
• Seminare, stručne sajmove, konferencije i edukacije
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance

Znanja i kvalifikacije:
A od njih očekujemo:
• Predanost poslu i ostvarivanju dogovorenih ciljeva
• Poštivanje dogovora i uredno izvršavanje preuzetih obveza
• Sklonost timskom radu i komunikacijske sposobnosti
• Sposobnost samostalnog rješavanja problema i snalažljivost

Pojedince koje ćemo smatrati najboljim među prijavljenim biti ćemo slobodni pozvati na razgovor i testiranje.

Razgovore sa kandidatima obavljati ćemo u našem uredu na adresi: Majstorska 2, 10.000 Zagreb ili u blizini vašeg mjesta stanovanja, već prema dogovoru.

Radujemo se susretu sa vama.