Terenski komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Istarska županija
Rok prijave:
07.03.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se TERENSKI KOMERCIJALIST m/ž za područje Istarske županije (za ugostiteljstvo).

Opis poslova:
• Rad na terenu, prodaja, i obilazak kupaca
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Prednosti:
• Dobro poznavanje terena (lokacija - Istra)
• Samostalnost i komunikativnost prilikom prodaje i obilaska kupca
• Ozbiljnost u radu i ažurnost u dostavljenju robe

Pogodnosti koje nudimo:
• Službeno vozilo za rad na terenu
• Službeni mobitel na korištenje
• Priliku za osobni i profesionalni razvoj
• Mogučnost stalnog zaposlenja

Uvjeti:
• vozačka dozvola B kategorije

Zamolbu i životopis poslati na e-mail adresu: [email protected] ili putem 'Brze prijave'.
Vozačka dozvola:
B