Tehnolog razvoja proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
20.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis:
- radovi na laboratorijskom razvoju formulacija kozmetičkih proizvoda
- laboratorijsko-tehnološka razrada receptura i utvrđivanje tehnologije
- definiranje tehnološkog postupka izrade proizvoda
- provođenje pokusne proizvodnje i uvođenje proizvoda u redovnu proizvodnju
- izrada proizvodne i tehnološke dokumentacije
- izrada stručne dokumentacije
- prati znanstvene i stručne literature, zakonske regulative te daje mišljenja i predlaže promjene
- suradnja s dobavljačima i proizvođačima sirovina
- održavanje sustava kvalitete
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS (Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije / Farmaceutski fakultet ili slično)
- radno iskustvo na sličnim poslovima je prednost
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- aktivno korištenje MS Officea

Profil osobe:
- kreativna i inovativna osoba
- fleksibilna
- organizirana i analitična
- otvorena za usvajanje novih znanja
- voli eksperimentirati, brzo uočava mogućnosti i preuzima rizik
- sklona kompleksnim radnim zadacima
- sklona timskom radu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro