Tehnolog (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
05.11.2021.

Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više na: www.aluflexpack.com

TEHNOLOG (m/ž)
POGON ZADAR – 1 IZVRŠITELJ

UKOLIKO TRAŽITE:
• Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
• Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja u internacionalnom okruženju
• Stabilan posao i konkurentnu plaću
• Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:
• Organizacijske i analitičke vještine
• Fleksibilnost i komunikativnost
• Pozitivan stav i kreativan duh

ALUFLEXPACK
nudi jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

Uvjeti:

  • VŠS, VSS poželjno strojarski /elektrotehnički smjer;
  • radno iskustvo od najmanje 3 godine na sličnim ili istim poslovima (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti poželjno);
  • poznavanje principa rada i proizvodnje te tehnologije bakrotiska, flexotiska, laminiranja i rezanja, kao i relevantnih materijala i sirovina;
  • poznavanje rada u CAD i MS Office programima (napredni korisnik u AutoCAD-u, Excel, Word i Power Point):
  • strani jezici: znanje engleskog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik B1) je uvjet; poželjno znanje talijanskog i njemačkog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik B1);
  • vozačka dozvola B kategorije.

Opis posla:

  • Odgovoran za izvršavanje svih potrebnih radnji u tehnološkim aktivnostima; poduzima mjere s ciljem tehnološke ispravnosti rada strojeva i uređaja;
  • Na osnovu analize radi tehnološka vremena definira i izrađuje: radne upute za procese i varijante rada, normative materijala i vremena, tehnološke parametre procesa, layout proizvodnog procesa sa tokom materijala, uzimajući u obzir procese koji prethode i koji slijede nakon istoga;
  • Na osnovu analize radnih naloga definira i izrađuje: korektivne aktivnosti za eliminaciju uzroka nedostizanja planiranih vrijednosti; prijedloge poboljšanja procesa, sudjeluje u verifikaciji uzorka sa tehnoloških proba, Sudjeluje u izradi kataloga tehničke specifikacije, Implementacija MRS (Machine reporting sustava) na procese za koje je zadužen;
  • Sugerira korekcije plana proizvodnje u cilju povećanja efikasnosti sa tehnološke strane
  • Sudjeluje u prenamjeni slobodnih zaliha repromaterijala u svrhu optimizacije njihovog korištenja
  • Surađuje sa neposrednim rukovoditeljem odjela kao i sa svim drugim odjelima u cjelini
  • Skrbi o uvođenju i provedbi standarda, te potrebne dokumentacije (ISO, HACCP, BRC i sl.);
  • Suradnja s ostalim poslovnim funkcijama /odjelima u Društvu u cilju bolje pripreme planova održavanja i pravodobne nabavke potrebnog materijala;
  • Provodi zaštitu na radu i korištenje zaštitnih sredstava pri radu,
  • Vodi evidenciju i izrađuje dokumentaciju u skladu sa zakonskim i pod zakonskim propisima, te internim pravilima Društva.

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu ili direktno mailom na [email protected] zaključno do 05.11.2021.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.