Tehnolog energetike (strojno) (m/ž)

Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
06.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo inovativna, razvojno orijentirana tvrtka sa širokim spektrom vrhunskih aluminijskih poluproizvoda i proizvoda s ciljem uspješnog zadovoljavanja tržišta različitih zahtjeva. Svoj rast gradimo na temelju društvene odgovornosti i brige za naše zaposlenike. Usmjereni smo na rast i razvoj, i na taj način gradimo skoro dvjesto godina staru tradiciju proizvodnje valjanih proizvoda. Naše temeljne vrijednosti su: inovativnost, marljivost, prilagodljivost, izvrsnost i lojalnost.
IMPOL – TLM d. o. o., za proizvodnju i usluge iz Šibenika je dio grupacije IMPOL Slovenija. Osim u Šibeniku i Slovenskoj Bistrici, nalazimo se i u Srbiji, Sevojno.

Radno mjesto:

TEHNOLOG ENERGETIKE (STROJNO) (M/Ž)

Traženo radnika: 1 izvršitelja

Opis posla:

• Izrađuje planove i vodi brigu o provođenju preventivnih pregleda na strojevima i pomoćnoj opremi, te kontrolira zapise o preventivi.
• Izrađuje planove djelomičnih remonata i remonata te priprema dokumentaciju i osigurava logistiku.
• Vodi evidenciju o provođenju aktivnosti u održavanju i ažurira evidenciju o događajima.
• Osigurava i organizira otklanjanje kvarova i dežurstvo kući prema organizaciji dežurstva.
• Brine se o raspoloživosti rezervnih dijelova i njihovoj unifikaciji.
• Prati, predlaže i sudjeluje u uvođenju novih tehničkih rješenja.
• Izvješćuje nadređenog o svim obavljenim poslovima.
• Brine se o čuvanju i ažuriranju tehničke dokumentacije pripadajućeg postrojenja i izrađuje upute.
• Osigurava i nadzire pravilno korištenje svih osobnih i tehničkih zaštitnih sredstava.
• Sudjeluje u planiranju manjih projekata i vodi manje zahtjevne projekte.
• Svoja znanja kontinuirano prenosi na neposredno podređene radnike i vodi brigu za vlastito obrazovanje i osposobljavanje u skladu s potrebama energetike i usvojenim planom poduzeća.
• Vođenje i nadzor plinske postaje: Nadzire plinsku postaju po uputstvima dobavljača plina, detektorom kontrolira nepropusnost plinskih uređaja, koordinira i vodi inspekcijski pregled plinskih postaja i tlačnih posuda, pohranjuje podatke, vodi potrebnu dokumentaciju, komunicira s dobavljačem plina, organizira nadzor plinske postaje u neradne dane.
• Vođenje dokumentacije za kotlovnicu: Vodi pogonske dnevnike za kotlovnicu i evidenciju o potrošnji energije i vode u kotlovnici i elektronički ih pohranjuje

Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- Ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim periodom od 6 mjeseci
- Redovna primanja
- Rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju

Prijevoz: DJELOMIČNO

Znanja i kvalifikacije:
Stručna sprema: VII – mag. ing. strojarstva

Uvjeti:
- 12 mjeseci radnog iskustva
- Aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika
- Znanje MS Officea
- Vozačka dozvola B-kat.

Što tražimo:
- sposobnost brzog učenja
- intenzivan radni angažman i motiviranost
- snalažljivost u pristupu poslu
- marljivost i predanost radu
- sklonost timskom radu

Mjesto rada:
IMPOL – TLM d. o. o., Ulica Narodnog preporoda 12, Šibenik

Rok prijave: 06. svibnja 2019. godine

Molbu sa životopisom, preslikom svjedodžbe i dokazom o radnom stažu: elektronska radna knjižica te uvjerenjem o nekažnjavanju (ne starije od mjesec dana) dostaviti putem e-mail-a na: [email protected]

Ili, poštom na adresu:
IMPOL – TLM d. o. o.,
Ulica Narodnog preproda 12, Šibenik,
s naznakom: „Ne otvaraj – natječaj za radno mjesto, n/r g. Hrvoje Galić“
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina