Tehnički crtač (m/ž)

Mjesto rada:
Rakitovec
Rok prijave:
16.12.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kruljac d.o.o. - tvrtka specijaliziran za projektiranje, izradu i montažu namještaja po mjeri.
Naš tim prate svjetske tehnološke trendove i dostignuća.

Tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za odgovorno radno mjesto:

Opis posla:
- izmjera prostora na terenu
- rad u uredu na pripremi nacrta za proizvodnju
- naručivanje materijala
- konzultacije sa klijentima i projektantima
- koordinacija proizvodnje u radioni
- briga o projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Poželjno prethodno radno iskustvo
• SSS ili VSS
• preciznost, komunikativnost, samostalnost u radu, odgovornost i sistematičnost
• spremnost na timski rad
• spremnost na stručno usavršavanje
• prednost je radno iskustvo na poslovima projektiranja u AutoCAD
• prednost je poznavanje MegaTISCHLER, Flexijet (imamo osigurano školovanje za rad u tim programima)

Što nudimo
• rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi
• rad na projektima u Hrvatskoj
• ulaganje u edukaciju i stručno usavršavanje
• timski rad u kvalitetnom radnom okruženju
• stimulativna i redovita primanja

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis.

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro