Tehničar za podršku i održavanje laboratorijske i procesne opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb (Buzin)
Rok prijave:
15.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, tvrtku koja se bavi marketingom i prodajom laboratorijske i procesne opreme, tražimo jednu osobu za rad na poziciji:

Tehničar za podršku i održavanje laboratorijske i procesne opreme (M/Ž)

Odgovornosti:
• Popravak, održavanje i instalacija laboratorijske opreme
• Pružanje tehničke podrške postojećim kupcima, telefonski i na lokaciji
• Izvođenje kalibracija i validacija mjernih instrumenata
• Podrška na području kemijskih i inženjerskih aplikacija
• Obilazak i posjete klijenata i dobavljača te provođenje redovitih servisa instalirane opreme
• Sudjelovanje na organiziranim edukacijama za zaposlene
• Vođenje servisne dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Ugovor na neodređeno vrijeme direktno za klijenta
• Službeni automobil za korištenje u privatne i poslovne svrhe
• Radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 8-16 sati
• Razne dodatke na plaću poput naknade za topli obrok, isplate godišnjih bonusa, dodatka za dijete, regresa i božićnice, dodatni dani godišnjeg odmora
• Mogućnost za napredak i dodatne edukacije
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno srednja stručna sprema
• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost, ali nije uvjet
• Vozačka dozvola B kategorije
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje rada u MS Office paketu
• Spremnost na putovanja i terenski rad
• Fleksibilnost, odgovornost te mogućnost snalaženja u dinamičnom radnom okruženju
• Volja za učenjem i usavršavanjem

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na kontakt broj: 091 227 4801

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B