Tehničar za mrežnu opremu (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja za našeg klijenta, HT Servise, tražimo odgovornu osobu koju zanimaju telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

(Zagreb)

HT Servisi, kao dio HT Grupe, posvećeni su izgradnji i unapređenju telekomunikacijske infrastrukture. Stručnost HT Servisa leži u gradnji mreža, s naglaskom na optičkoj infrastrukturi. HT Servisi planiraju i provode projekte koji oblikuju budućnost povezane digitalne zajednice.

Od tebe očekujemo:
• održavanje terminalne opreme
• servisiranje i provjeru ispravnosti opreme
• ispitivanje opreme putem računalnih programa
• vođenje odgovarajuće administracije
Posebne pogodnosti:
Nudimo ti:
• ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću dugoročnog zaposlenja
• naknadu za prehranu
• plaćeni dopust za prvi dan vrtića ili škole
• program “Preporuči novog kolegu”
• mogućnost razvoja karijere
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje ispunjavaš:
• SSS tehničkog ili srodnog smjera
• interes za mrežnu opremu
• timski duh

Ako si se prepoznao u gore navedenom, prijavi se na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na broj telefona 091 527 6872.

Zahvaljujemo svima na prijavi.

Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će kontaktirani.

Radujemo se tvojoj prijavi!

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola