Tehničar u servisu vozila (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Autokuća Gašparić osnovana je 1990. godine i u stopostotnom je privatnom vlasništvu. Tvrtka se fokusira na logistiku i transport u čemu se i svakodnevno razvija. Ekskluzivni smo zastupnik i distributer Still viličara.

Svojim kupcima nudimo prodaju, najam i servis viličara, teretnih i osobnih vozila, sve potrebne rezervne dijelove za viličare i vozila, obnovu viličara, regeneraciju baterija, gume, širok spektar baterija za viličare, skladišnu opremu, skladišne sustave… Sve vezano za logistiku i transport.

Postići maksimalnu profesionalnost u svim područjima na koja se robne marke koje zastupamo odnose, usavršavanje u obavljanju svih radnji, od prodaje do održavanja, pružanje najboljih savjeta, usluge te približavanje značajka proizvođača kupcima – ono je čemu težimo. Takav pristup i način rada potrebni su kako bismo opravdali povjerenje proizvođača koje zastupamo, kao i povjerenje kupaca, tj. poslovnih partnera.
Sjedište tvrtke je u Strahonincu, a u Čakovcu je trenutni servisno-prodajni prostor od 2000 m2 koji se unajmljuje.

2017. godine otvorena je poslovnica u Velikoj Gorici od 4000 m2 servisno-prodajnog prostora iz koje opslužujemo šire zagrebačko područje i vršimo distribuciju dobara ka ostalim dijelovima države.

Pored toga imamo mrežu neovisnih STILL zastupnika sa sjedištem u Rijeci, Splitu i Osijeku, pa samim time pokrivamo cijelu Hrvatsku. Nije isključeno i daljnje direktno širenje u regiji.

Opis posla:
• Servisni tehničar (m/ž) za rad u servisu vozila na poslovima dijagnostike, popravaka i održavanja vozila

Što nudimo:
• radni odnos na neodređeno vrijeme, uz uvjet probnog rada
• rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju
• mogućnost usavršavanja u struci i izvan nje
• plaća iznad prosjeka branše
• stimulativni osobni dohodak
• mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Stručna sprema: Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Uvjeti:
• iskustvo u struci od barem 3 godine te napredno poznavanje mehanike, dijagnostike, elektrike/elektronike
• zvanja automehaničara ili automehatroničara
• aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
• poznavanje rada na računalu (Microsoft aplikacije), dijagnostički programi
• samoinicijativnost i organizacijske sposobnosti
• vozačka dozvola B kategorije

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B