Tehničar mehanike / elektrike (m/ž)

Mjesto rada:
Gigafactory Berlin - Brandenburg, Njemačka
Rok prijave:
10.02.2023.

- Gigafactory Berlin-Brandenburg, Njemačka

Tesla predstavlja jednu misiju: ​​Ubrzanje i prelazak na održivu energiju. U roku od nekoliko godina, revolucionarne strategije i proizvodi su razvijeni i u velikoj mjeri uspješno lansirani na tržište. To je moguće samo putem izvanrednih brzina, inovativnosti i učinkovitosti. Da bi nastavili nevjerojatnu Teslina priču o uspjehu, sada i u Europi, Gigafactory Berlin savršen je temelj. Najvažniji stupovi za to su naši Zaposlenici. Njihova strast, motivacija i spremnost osigurava postizanje naših ciljeva. Mi vas tražimo da zajedno nastavimo ovu uspješnu priču i poduzimamo sljedeće razvojne korake.

OPIS POSLA:

  • Pretraživanje pogreški i rješavanje problema u kompleksnim i potpuno automatiziranim proizvodnim postrojenjima
  • Dokumentacija svih radova održavanja, rekonstrukcije i servisiranja, kao i prijava štete i otklanjanje kvarova
  • Rješavanje problema u području inverterske tehnike i robotike
  • Praćenje roka i stručna izvedba radova popravka, održavanja, servisiranja i modifikacije na svim proizvodnim strojevima prema specifikaciji
  • Suradnja u provođenju radova preventivnog održavanja

VRSTA POSLA:

  • Stalni radni odnos (Permanent full-time)

ŠTO OČEKUJEMO:

  • Završeno stručno osposobljavanje za smjer ''Elektroničar'' , ''Mehaničar'' ili usporedivu kvalifikaciju
  • Fleksibilnost, komunikacija i vještine timskog rada, performanse i predanost
  • Spremnost na rad u smjenama u potpunom kontinuitetu modelu pomaka
  • Dobro poznavanje područja upravljačke tehnike, pneumatike, hidraulike i/ili robotike
  • Dobro tehničko razumijevanje i dobra vještina zanatskog umijeća
  • Profesionalno iskustvo u području održavanja proizvodnih postrojenja
  • Potrebno dobro poznavanje njemačkog ili engleskog jezika

PREDNOSTI:

  • Konkurentna plaća
  • Mirovinski program
  • 30 dana godišnjeg odmora
  • Podrška pri preseljenju i putovanju na posao
  • Besplatni shuttle bus do Gigafactory Berlin-Brandenburg

JEDINSTVENE POGODNOSTI:

  • Dodatna oprema i nadogradnje s popustom, uključujući besplatni opcijski paket mogućnosti pune samostalne vožnje
  • Program kupnje zaliha s popustom
  • Popusti na putovanja, zabavu, kupovinu i još mnogo toga

TVORNIČKE POGODNOSTI:

  • Teretane i resursi za fitness na licu mjesta
  • Kafeterije, kamioni s hranom i vanjske terase
  • Interni medicinski centri koji rade 24/7
  • Centri za obuku na licu mjesta

Adresa obavljanja posla: Tesla Straße 1, Grünheide (Mark), Germany, 15537.

Molimo prijavite se putem donjeg linka za prijavu.

Tesla je poslodavac koji pruža jednake mogućnosti svima i poduzima afirmativne radnje, te je posvećen poticanju raznolikosti na radnom mjestu. Svi kvalificirani kandidati uzimaju se u obzir za određeno radno mjesto, neovisno o rasi, boji kože, vjeroispovijesti, seksualnoj orijentaciji, dobi, nacionalnosti, invaliditetu, zaštićenom statusu branitelja, rodnom identitetu te bilo kojem drugom čimbeniku zaštićenom važećim saveznim, državnim ili lokalnim zakonskim propisima.

Kompanija Tesla zalaže se za zapošljavanje osoba s invaliditetom te im nastoji osigurati sve potrebne prilagodbe na radnom mjestu. Obavijestite stručnjaka za zapošljavanje ako su vam potrebne neke posebne prilagodbe u bilo kojem trenutku tijekom intervjua.